Розсилка повідомлень у Viber

Більше відгуків, мінімум витрат
Відправка через офіційний канал Viber

Відправка через офіційний канал Viber. Відправка від імені вашої компанії через офіційний канал Viber з мінімальною оплатою 6700 грн/місяць, до якої включено вартість пакету смс згідно вашого тарифу, як сервісних, так і рекламних смс.

Розсилка з ім'ям відправника

Використання офіційного каналу в Viber дозволяє робити розсилку від імені компанії або бренду. Ім'я відправника підвищить рівень довіри та відсоток відгуку клієнтів.

Можливість додавати логотип компанії

Підвищить впізнаваність вашого бренду. Використання логотипу в Viber СМС-розсилці збільшує довіру клієнтів і забезпечує більшу конверсію.

iPhone
Текст до 1000 символів

У розсилці по месенджеру можна використовувати більш об'ємний текст в одному повідомленні. Ціна повідомлення при цьому не збільшується.

Картинка

Ви можете вставляти картинку для ілюстрації акції або товару, це викличе інтерес з боку клієнта. Використання графічних символів також підвищить привабливість повідомлення.

Клікабельна кнопка

У повідомлення можна вставляти кнопки із закликом до дії. Натиснувши на неї, клієнт перейде на ваш сайт або на сторінку товару. Клікабельними також є всі посилання і номери телефонів.

Створюйте СМС для реклами у вайбері з особистого кабінету

Контроль доставки повідомлень
Контроль доставки повідомлень
Доступ до докладних звітів
Доступ до докладних звітів
Робіть розсилку за допомогою планувальника
Робіть розсилку за допомогою планувальника
SMS-fly © 2012-2024 All Rights Reserved