API: SMS-шлюз для розсилки повідомлень

Економте на кожному СМС, працюючи з нами по API

Ви можете приєднатися до нашого смс-шлюзу та автоматизувати розсилку SMS-повідомлень. Як основу для протоколу ми обрали обмін XML-повідомленнями через протокол HTTP / S. Наявність великої кількості готових засобів генерації і обробки XML, а також проста структура протоколу роблять реалізацію клієнтської частини доступною будь-якому фахівцеві. Ви можете почати користуватися нашим API відразу після реєстрації в нашій системі.

Можливості API протоколу SMS-fly для програмного забезпечення:

Відправлення коротких повідомлень (SMS) мобільним абонентам.Відправлення коротких повідомлень (SMS) мобільним абонентам.

Відправлення коротких повідомлень (SMS) мобільним абонентам.Отримання інформації про статус надісланих повідомлень в ручному та автоматичному режимах.

Відправлення коротких повідомлень (SMS) мобільним абонентам.Контроль поточного балансу.

Підключення до СМС-шлюзу SMS-fly — реальна можливість зробити розсилку ще дешевше. Ціна одного повідомлення для клієнтів, що працюють по API — всього 63,9 копійки!

Спеціальна пропозиція для служб таксі

Хочете ще дешевше?

- Використовуйте програмне забезпечення фірми EVOS: ми здійснили повну підтримку відправки повідомлень через наш SMS-шлюз.

- Обирайте підключення по SMPP протоколу. Детальну інформацію про підключення і налаштування SMS API ви можете дізнатися в наших технічних фахівців.

SMS-fly © 2012-2024 All Rights Reserved