Opencart/ocStore

Інтеграція з системами Opencart і oStore дозволяє відправляти СМС прямо з інтерфейсу інтернет-магазину, складати встановлені шаблони для кожного з типів замовлень, використовувати транслітерацію, а так само інші функції.
Установка:
  1. Завантажити файли для установки;
  2. Увійти в адмінпанель вашого магазину;
  3. Перейти в розділ Додатки(Extensions)-> Установка доповнень(Extension Installer);
  4. Натиснути кнопку Завантажити (Upload), обрати архів з модулем і дочекатися закінчення установки;
  5. Перейти до розділу Додатки (Extensions) -> Менеджер доповнень (Modifications) і натиснути кнопку Оновити (Refresh) 2 рази !!! в правій верхній частині форми;
  6. ОБОВ'ЯЗКОВО! Вказати права для адміністратора (при необхідності та інших користувачів) на доступ до сторінки параметрів. Система (System) -> Користувачі (Users) -> Групи користувачів (User Groups), натискаємо олівець навпроти потрібного користувача, у вікнах Дозволити перегляд (Access Permission) і Дозволити редагування (Modify Permission) шукаємо «контролер» setting / sfconfig, відзначаємо і зберігаємо налаштування.
На цьому установка модуля завершена, перед початком роботи необхідно налаштувати модуль
  1. Перейти (у версії 2.1 перехід в налаштування тільки з меню швидкого доступу, іконка ракети) в Система (System) -> SMS-fly включити повідомлення, заповнити Ваше Альфаім'я (якщо поле залишити порожнім, то СМС буде відправлятися з Альфаіменем InfoCentr), вказати номера  одержувачів, логін від сервісу в форматі 380ХХYYYYYYY і Ваш пароль.
  2. Натискаєте кнопку Зберегти. Перевірте працездатність, відправивши довільне СМС з панелі швидкого доступу (іконка ракети).
ВАЖЛИВО! Використовуйте файли для установки, враховуючи версію системи Opencart | ocStore! Версії 2 і 3 не сумісні між собою!

Файли для завантаження (версії 2+)

Файли для завантаження (версії 3+)

SMS-fly © 2012-2024 All Rights Reserved