Умови співпраці

Оберіть робочу схему, яка найбільше відповідає вашому бізнесу

Ви робите розсилку для ваших клієнтів

Клієнти надають вам свої бази мобільних номерів, складають текст, і ви самі їх розсилаєте. У цьому випадку вам достатньо зареєструвати в нашому сервісі свій аккаунт і підписати з нами Партнерський договір, щоб мати накопичувальну знижку. Потім ви можете починати працювати. Ціни для вашого клієнта ви формуєте самі, розраховується він з вами. Нам ви просто оплачуєте ту кількість СМС, яка вам необхідна для роботи.

Ви хочете приєднатися до надійного каналу відправки СМС-повідомлень

Вам потрібна оренда нашого вебінтерфейсу

Ви хочете надавати своїм клієнтам можливість самостійно здійснювати розсилки по вашим тарифам. У цьому ми теж можемо вам допомогти. Ми надамо в оренду наш вебінтерфейс і адаптуємо його під вас: зареєструємо новий домен (його обираєте ви), змінимо тексти на всіх сторінках на ті, що ви вказуєте. Ціни на сайті виставимо ті, які ви вважаєте потрібними, впишемо ваші контакти: телефони відділу продажів, техпідтримки, гарячої лінії. Платіжні системи налаштуємо на ваші реквізити. Таким чином, ви отримаєте готовий бізнес, який буде приносити вам хороший дохід. Причому витрати на запуск проєкту мінімальні: ви сплачуєте лише користування доменного імені, це близько 100 грн на рік. Оплата за оренду інтерфейсу не стягується! Ваші клієнти розраховуються безпосередньо з вами, а нам ви просто оплачуєте ту кількість СМС, яка вам необхідна для роботи.

Вам потрібна технічна підтримка для клієнтів або необхідно організувати отримання оплат, ведення бухобліку, сплату податків і т. д.

Ви хочете мати свій вебінтерфейс, продавати послугу СМС-розсилки, але у вас немає можливості або бажання створювати власну службу техпідтримки, відкривати рахунки в банку для зарахування оплат клієнтів, вести бухгалтерію і т. д. Ми і в цьому готові вам допомогти. Наші фахівці зареєструють вибране вами доменне ім'я, створять вебінтерфейс (сайт), вкажуть ваші контакти, додадуть ті ціни, які ви вважаєте за потрібне. При цьому техпідтримку ваших клієнтів, приймання платежів, ведення бухобліку, оплату податків і т. д. ми візьмемо на себе. Ваш заробіток — різниця між ціною, за якою ви продали СМС вашому клієнтові, і вашою вхідною ціною, ми будемо перераховувати вам будь-яким зручним способом через кожен обумовлений проміжок часу: раз в день, тиждень, місяць. Вам залишиться тільки залучати клієнтів і отримувати прибуток, все інше — наші турботи.

Обов'язковою умовою для укладення дилерського договору є первинний викуп 100 000 повідомлень. Ці кошти лягають на Особистий рахунок дилера.
SMS-fly © 2012-2024 All Rights Reserved